Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Vezetői döntések előkészítésének támogatása
    • Alapadatok felülvizsgálatának segítése
    • Jelentések, kimutatások készítése
    • Termelési adatok elemzése, teljesítménymutatók vezetése
    • Projektmunkák, a vállalat szervezeti egységeinek támogatása
    • Meglévő folyamatok felügyelete, fejlesztése
    • Aktív részvétel auditokon
    • Folyamatos javító-, költségcsökkentő intézkedések előkészítése
    • Feladatainak legjobb tudása szerinti ellátása, a cég által kiadott teljesítménycélok elérésének segítése
    • Perióduszárási folyamatban résztvevők támogatása
    • Részvétel a havi zárást követő beszámolási és riporting folyamatokban
    • Adatok elemzése, riportok, kimutatások elkészítése
    • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
    • Prezentációk készítése
  • Elvárások

    • Felsőfokú gazdasági végzettség (min. BSC), vagy adott munkakörben szerzett 2 év releváns tudás és tapasztalat
    • Jó kommunikációs készség
    • Rendszerszemlélet
    • Microsoft Excel és PowerPoint programok magas szintű használata
  • Előnyt jelent

    • Angol és/vagy német nyelvtudás
    • SAP ismeret
    • Autóipari ismeretek
    • Gyártó cégnél szerzett minimum 1-2 év tapasztalat
    • Csapatjátékos szemlélet, határozott, együttműködő személyiség
    • Jó szervező és tervezőkészség
  • Amit kínálunk

    • Szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
    • Versenyképes jövedelem és juttatások
    • Változatos és kihívást jelentő feladatok
    • Multinacionális környezet
    • Nagyfokú önállóságot biztosítunk
    • Stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid
    • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk
    • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk
    • Neves hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.