Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Részlegek megrendeléseinek kezelése
    • Beszerzési osztály munkájának adminisztratív támogatása
    • Megrendelések és szállítások szervezése, dokumentációja
    • Szállítólevelek és megrendelések nyilvántartása
    • SAP-ban törzsadatok, árkondíciók ellenőrzése/karbantartása
    • Alapanyagok, segédanyagok és egyéb a vállalat napi működéséhez szükséges
      termékek beszerzése
    • Készletszintek optimalizálása
    • Nyilvántartások vezetése
    • Új beszállítók keresése, értékelése
  • Elvárások

    • Minimum középfokú végzettség
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Angol és/vagy német nyelvismeret
    • Precíz, pontos munkavégzés
    • Ms Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Előnyt jelent

    • Szakirányú végzettség
    • Felsőfokú végzettség
    • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
    • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Amit kínálunk

    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionáls környezet
    • Versenyképes jövedelem

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.