Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • SAP-ből lekérdezések, kimutatások készítése
    • Fejlesztési és karbantartási tevékenységek végzése az SAP rendszerében
    • Hibák feltárása, dokumentálása, javító intézkedések meghozatala
    • Koordinációs feladatok szakmai kérdésekben
    • SAP támogatási csomagok létrehozása
    • SAP dokumentációs kézikönyv fejlesztése
    • SAP oktatások megszervezése új munkavállalóknak és felhasználóknak
  • Elvárások

    • Felsőfokú végzettség ( műszaki vagy informatikai)
    • Magabiztos SAP ismeret
    • Aktív, problémamegoldó személyiség
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Alapvető informatikai ismeretek
    • Haladó Excel-ismeretek
  • Előnyt jelent

    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Változatos és kihívást jelentő feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionális környezet

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.