Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Részvétel az egyes gyártási projektek előkészítésben
    • Gyártási projektek szakmai és adminisztratív támogatása
    • A gyártáshoz szükséges berendezések tervezése, fejlesztése és bevezetése
    • Gyártási folyamatok, technológiák optimalizálása
    • Műszaki fejlesztések megtervezése és végrehajtása
    • Hiba okok elemzése, javítási intézkedések elkészítése
    • Folyamatképesség fenntartása, fejlesztése
    • Együttműködés a társterületekkel a gyártási/minőségügyi problémák megoldásában
  • Elvárások

    • Befejezett gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök végzettség
    • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
    • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
    • PLC programozási ismeretek előnyt jelent
    • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés
  • Előnyt jelent

    • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
    • Könnyűipari gyártásban szerzett tapasztalat
    • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
    • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Változatos és kihívást jelentő feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionális környezet

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.