Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Könnyűipari gyártóberendezések műszaki támogatása
    • Termelési folyamatok, termelésben részt vevő gépek, folyamatok optimalizálása
    • Tervszerű karbantartások, illetve programbeli hibák feltárása, kijavítása
    • Riportálás a feltárt hibákról, a kialakulásukhoz vezető körülményekről, valamint az elhárítás menetéről
    • PLC programok készítése
    • Új gépek fejlesztése, installálása
  • Elvárások

    • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, vagy mechatronikai mérnök)
    • PLC programozásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat
    • Siemens PLC-k ismerete
    • Kommunikációképes angol- és/vagy német nyelvtudás
    • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
    • Önálló döntéshozatali készség, csapatmunkára való hajlandóság
    • Pontosság, precizitás, határidők betartása
    • Proaktivitás, terhelhetőség
  • Előnyt jelent

    • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Változatos és kihívást jelentő feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionális környezet

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.