Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Mérőeszközök felügyelete, dokumentáció kezelése
    • Mérőeszközök belső kalibrálása, külső kalibrálások ügyintézése
    • MSA-k,  R&R vizsgálatok megszervezése és végrehajtása tervezet alapján
    • Mérőeszköz képességvizsgálatok végrehajtása és összegzése új projekteknél
    • Belső méréstechnikai oktatások
    • Belső tesztek, anyagvizsgálatok elvégzése és dokumentálása
    • Külső laborvizsgálatok ügyintézése, kapcsolattartás külső laborokkal

  • Elvárások

    • Min. középfokú műszaki végzettség/technikum
    • Mérőeszközök ismerete
    • Műszaki rajz olvasási ismeretek
    • Mérőeszköz felügyelői képesítés vagy metrológiai alapképesítés, vagy technikum
    • Minőségniztosításban szerzett tapasztalat
    • MSA, SPC ismeretek
    • MS office ismeretek
    • Idegennyelv ismeret, német és/vagy angol, minimum középfokú (írásban stabil)
    • Terhelhetőség
    • Precizitás
  • Előnyt jelent

    • Fejlődési szándék
    • Csapatjátékos
    • Mérőeszköz felügyelői tapasztalat, illetve mérőrendszer elemzésben szerzett tapasztalat
    • AIAG Core tools ismeretek
  • Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Változatos és kihívást jelentő feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionális környezet

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.