Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Automatizált gyártósorok megfelelő működésének biztosítása
    • Gép- és termékhibák diagnosztizálása, elhárítása és dokumentálása
    • Tervezett szerszámcserékben és karbantartásokban való közreműködés
    • Műszakonkénti jelentők küldése felettesének
  • Elvárások

    • Technikusi végzettség (műszaki)
    • Folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés
    • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
    • Terhelhetőség
    • Precíz, pontos munkavégzés
  • Előnyt jelent

    • Gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
    • Hidraulika, pneumatika, villamosság ismerete
    • Automatizálási alapismeretek
  • Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Változatos és kihívást jelentő feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionális környezet
    • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.