Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Heti és havi jelentések előkészítése és továbbítása a menedzsment felé
    • Gyártási folyamatok elemzése és a helyben történő ellenőrzési lehetőségek biztosítása
    • Tanácsadás, támogatás és kapcsolattartás a társosztályokkal
    • Önköltségszámítás előkészítése
    • Részvétel különféle hatékonyságjavító elemzési projektekben
    • Kapcsolattartás társosztályok vezetőivel
  • Elvárások

    • Felsőfokú közgazdász végzettség
    • Legalább egy év releváns munkatapasztalat
    • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
    • Pontos, precíz munkavégzés, széles látókörű megismerési képesség
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Jó prezentációs és érvelési képesség szóban és írásban
    • Önálló munkavégzés és tanulási hajlandóság
    • MS Office magas fokú ismerete (Excel, Share-point, Word)
  • Előnyt jelent

    • Pénzügyi adatelemzésben szerzett tapasztalat
    • SAP ismeret
  • Amit kínálunk

    • Vonzó munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
    • Újító gondolkodású és motivált csapat
    • Teljesítményalapú bérezés
    • Nyelvórák
    • Biztos munkahely egy folyamatosan növekvő multinacionális vállalatnál

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.