Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok összegyűjtése, bérek előkészítése, ellenőrzése
    • Dolgozókkal való kapcsolattartás, tájékoztatás foglalkoztatáshoz kapcsolódó témákban
    • Időmenedzsment rendszerek kezelése
    • Munkaszerződések kezelése
    • Oktatások, tréningek szervezésében való közreműködés
    • Statisztikák, kimutatások készítése
    • Munkahelyi vezető napi munkájának támogatása
    • Egyéb, projekt-jellegű feladatok
  • Elvárások

    • Befejezett szakirányú felsőfokú végzettség
    • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
    • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
    • Precíz, pontos munkavégzés
    • Terhelhetőség
  • Előnyt jelent

    • Angol- és/vagy német nyelvtudás
  • Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Változatos és kihívást jelentő feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionális környezet

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.