Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Részvétel a beszerzési osztály munkájában
    • SAP-ban törzsadatok, árkondíciók ellenőrzése/karbantartása
    • Részlegek megrendeléseinek kezelése
    • Alapanyagok, segédanyagok és egyéb a vállalat napi működéséhez szükséges termékek beszerzése
    • Új beszállítók keresése, értékelése
    • Megrendelések és beszállítások szervezése, dokumentációja
    • Szállítólevelek és megrendelések nyilvántartása
  • Elvárások

    • Minimum középfokú végzettség
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás
    • Precíz, pontos munkavégzés
    • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
    • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Előnyt jelent

  • Amit kínálunk

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.