Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Alapanyagok, segédanyagok és egyéb termékek beszerzése, termékek felkutatása
    • Új beszállítók felkutatása, értékelése
    • Részlegek megrendeléseinek kezelése, készletellenőrzés
    • Kapcsolattartás, valamint tárgyalások önálló lebonyolítása a beszállítókkal angol/német és magyar nyelven
    • Tárgyalások szervezése, szerződések előkészítése angol/német és magyar nyelven
    • Megrendelések és szállítások szervezése, dokumentációja, időpontok után követése, megrendelések visszaigazolása, szállítások felügyelete
    • Együttműködés a többi részleggel (raktár, logisztika, minőségügy, termelés)
    • Nyilvántartások vezetése, napi adminisztráció
    • Visszaszállító levelek, reklamációk feldolgozása, kezelése
  • Elvárások

    • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
    • Minimum érettségi
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
    • Terhelhetőség
    • Önálló döntéshozatali készség, csapatmunkára való hajlandóság, rendszerszemlélet
    • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés
    • Precíz, pontos munkavégzés
  • Előnyt jelent

    • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki szakirány)
    • Autóiparban szerzett tapasztalat
    • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Változatos és kihívást jelentő feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionális környezet

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.